کد خبر : ۳,۱۶۱
۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۳۴
اعزام بیمار مشکوک به کرونا به بوشهر
رییس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ گفت: صبح امروز بیماری با علایم اولیه کرونا به این بیمارستان مراجعه نمود که جهت سی تی اسکن و .... به بیمارستان خلیج فارس بوشهر با همکاری عملیات عمومی و شرکت نفت فلات قاره ایران توسط شناور فراساحل اعزام گردید.

به گزارش خارگ نیوز؛ دکتر محسن لشکری در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت:‌ اقدامات بسیار مناسبی در حوزه پزشکی و آموزشی در جزیره خارگ به همت تمامی تلاشگران این عرصه صورت گرفته است که جای تقدیر دارد. 

وی افزود: روزانه تعداد زیادی از اهالی شریف جزیره خارگ؛ کارکنان شرکت های مستقر در جزیره خارگ با علایم متفاوت به این بیمارستان مراجعه می کنند که به حمد خداوند این بیماران بعد از چک اولیه توسط کادر درمانی بهداشت و درمان نفت مرخص می شوند. 

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ تصریح کرد‌: صبح امروز بیماری با علایم اولیه کرونا به این بیمارستان مراجعه نمود که جهت سی تی اسکن و .... به بیمارستان خلیج فارس بوشهر با همکاری عملیات عمومی و شرکت نفت فلات قاره ایران توسط شناور فراساحل اعزام گردید. 

لشکری در پایان یادآور شد: این اطلاع رسانی بمنظور شفافیت و جلوگیری از شیوع شایعات در جزیره می باشد و هنوز هیچ استدلالی مبنی بر مثبت بودن فرد یاد شده وجود ندارد؛ حفظ اصول ایمنی بهداشتی و فردی را به تمامی اهالی شریف جزیره خارگ توصیه می کنیم.

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید