کد خبر : ۳,۱۴۹
۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸
کشف 40 هزار لیتر سوخت در خلیج‌فارس/ 7نفر دستگیر شدند
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از 40 هزار لیتر سوخت قاچاق با همکاری نیروی دریایی سپاه خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز؛ سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیامدهای مخرب و تأثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با سودجویان قاچاق سوخت در دستور کار مرزبانان استان بوشهر قرار گرفت.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: مرزبانان با همکاری نیروی دریایی سپاه، موفق شدند در چند مایلی بندر رستمی شهر دلوار یک فروند شناور یدک‌کش حامل مقدار زیادی سوخت قاچاق را توقیف کنند.

رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری هفت نفر سودجو، بیان کرد: بر اساس نظر شرکت نفت مقدار 41 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 2 میلیارد و 542 میلیون ریال از شناور کشف و ضبط گردید.

وی بابیان اینکه تست کرونا از متهمین در حال قرنطینه شناور صورت گرفته است، گفت: یکی از بزرگ‌ترین وظایف مرزبانی برقراری نظم و امنیت در قالب سلامت مردم تحت شعار سلامت خانواده، امنیت جامعه است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر در پایان از تعامل و مشارکت مرزنشینان و ساحل‌نشینان در اجرای مأموریت دریابانی تقدیر کرد و اظهار داشت: دریابانی یک مسؤولیت بسیار مهم در جامعه دارد که امنیت و آرامش جامعه با تلاش این سخت‌کوشان محقق می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید