کد خبر : ۳۰,۶۷۸
۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۳۶
لزوم تامین برق پایدار در خارگ/ اهالی جزیره مصرف را مدیریت کنند
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ با تاکید بر لزوم تامین برق پایدار در خارگ گفت: انتظار می‌رود اهالی جزیره مصرف را مدیریت کنند.
به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی ظهر سه‌شنبه در نشست با رئیس اداره برق و نیروگاه برق جزیره خارگ به منظور بررسی وضعیت برق جزیره خارگ، اظهار داشت: جزیره خارگ یکی از نقاط مهم از لحاظ جغرافیایی کشور به شمار می‌رود.
 
وی افزود: تأمین برق پایدار جزیره یکی از خواسته‌های به حق اهالی جزیره خارگ بوده که این بخشداری با همکاری اداره برق منطقه‌ای فارس و جزیره اقدامات بسیار مناسبی در این زمینه صورت گرفته است که شایسته تقدیر است.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: هم اکنون برق مصرفی جزیره بین ۹ تا ۱۰ مگاوات برآورد شده که با تعمیر و نگهداری صورت گرفته توان مناسبی برای برق در جزیره وجود دارد.
 
ابراهیمی با اشاره به نیاز صرفه جویی همشهریان خارگی افزود: الحمدالله در روزهای اخیر با توجه به پیک مصرف مشکلی در برق مصرفی حوزه شهری و تأسیسات عظیم نفت کشور نداشتیم و با قطعی مواجه نشدیم.
 
بخشدار ویژه خارگ در پایان یاداور شد: به تیم‌های واکنش سریع اداره برق خارگ و همچنین نیروگاه خارگ آماده باش لازم برای مواجه با هرگونه مشکل داده شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید