کد خبر : ۳۰,۲۱۶
۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۵۷
اعزام دو بیمار با بالگرد فلات قاره به بوشهر/ اورژانس هوایی خارگ روی هوا
خارگ نیوز: خارگ نیوز: مدیر عملیات عمومی خارگ گفت: دو بیمار با بالگرد فلات قاره به بوشهر اعزام شد.
به گزارش خارگ نیوز، نادر پیرزاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: صبح امروز برابر اطلاعات دریافتی از سوی بیمارستان خلیج فارس مبنی بر وخیم بودن حال دو بیمار این بیمارستان به مدیریت عملیات عمومی واصل گردید.
 
وی افزود: باتوجه به تشخیص کادر پزشکی بیمارستان مبنی بر اعزام این دو بیمار به خارج از جزیره خارگ، بیمار به همراه اسکورت پزشکی توسط یک دستگاه بالگرد فلات قاره به بوشهر پیش از ظهر امروز به بوشهر اعزام گردید.
 
مدیر عملیات عمومی خارگ در پایان یادآورد شد: تشکر ویژه ای از شرکت نفت فلات قاره خارگ که همیشه همکاری همه جانبه ای در مسولیت اجتماعی دارند همچنین جا دارد از خدمات خلبانان شرکت نفت فلات قاره و پرسنل فرودگاه شهدای جزیره خارگ داریم که در تمامی شرایط یار و یاور ما در مشکلات هستند قدر دانی نماییم.
 

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، یکی از بیماران به دلیل مشکل داخلی و بیمار دیگر به دلیل امکان قطع انگشت به مرکز شهرستان اعزام شدند.

 جزیره خارگ با وجود نقش بسیار مهمی که در اقتصاد و انرژی کشور دارد، با محرومیت‌هایی زیادی روبرو است؛ محرومیت در نقطه‌ای که بیش از ۹۰ درصد نفت خام کشور را صادر می‌کند.

 

این جزیره در برخی از موارد اولیه خود همچنان با مشکل مواجه است؛ این مشکلات که اکثراً ریشه قدیمی دارند برخی اوقات با جان و تداوم حیات این اهالی صبور و شریف گره می‌خورد.

 

به دلیل شرایط خاص جغرافیایی خارگ، نبود اورژانس هوایی یکی از مشکلات اساسی این جزیره است وی می‌طلبد که مسئولان عزمی جدی برای استقرار اورژانس هوایی در جزیره داشته باشند.

 

در این زمینه در زمان‌های مختلف تصمیماتی توسط مدیران ارشد استانی و حتی کشور در این زمینه گرفته شد، ولی اقدامات مناسبی در این زمینه صورت نگرفته و همچنان مشکل اعزام بیماران اورژانس در این جزیره وجود دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید