کد خبر : ۳۰,۱۷۸
۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۷:۲۶
لزوم استقرار آبفا در جزیره خارگ
خارگ نیوز: صبح امروز جلسه ای با حضور مدیران ارشد آبفا کشور و استان در بخشداری ویژه خارگ برگزار شد.

به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ در این جلسه اظهار داشت: عدم استقرار آبفا در جزیره خارگ معایب و آسیب های جدی بهداشتی و زیست محیطی به بار آورده که این موضوع سبب نارضایتی عمومی در این جزیره گردیده است. 

 

وی افزود: متاسفانه موضوع عدم استقرار آبفا در خارگ به یکی از مشکلات ریشه ای و دیرینه شهروندان جزیره خارگ تبدیل گردیده است. هم اکنون با توجه معضلات کنونی فاضلاب و محدودیت های تقسیم آب شرب در جزیره که بدون امکانات و تجهیزات تخصصی توسط شهرداری صورت می گیرد و همچنین درنظرگیری بافت قدیمی شهر خارگ ، انتظار می رود مسئولین امر در شرکت آب و فاضلاب استان با دیدگاه و حساسیتی دوچندان نسبت به اهمیت این موضوع ، مقدمات لازم را جهت استقرار در خارگ فراهم آورند.

 

در ادامه عبدالمجید ستایشی مدیر روابط عمومی عملیات عمومی خارگ نیز اظهار داشت: صنعت نفت در کنار مردم آماده همکاری جهت استقرار آبفا و خدمات دهی به مردم شریف خارگ را دارند و در همین راستا روزانه ۲۵۰۰ مترمکعب آب رایگان بخش شهری را تامین و در اختیار شهرداری برای توزیع قرار می دهند.

 

در پایان بهروز خواجه عضو شورای شهر خارگ اظهار داشت:  بعد از گذشت چندین سال هنوز مشکل استقرار آبفا در جزیره خارگ پابرجاست، خارگی ها هم همانند تمامی نقاط کشور خواستار استقرار آبفا در این جزیره هستند.


نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید