کد خبر : ۲,۹۷۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
شایعه مرگ شهروند خارگ بر اثر کرونا تکذیب شد
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: شایعه مرگ شهروند خارگی بر اثر کرونا صحت ندارد.

به گزارش خارگ نیوز؛ محمود رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز  اظهار کرد: اخیراً خبری مبنی بر فوت فردی خارگی در اثر بیماری کرونا در فضای مجازی منتشر شد که ضمن تکذیب این خبر از مردم انتظار می‌رود به شایعات توجهی نداشته باشند.

وی گفت: خبر فوت این فرد به خاطر کرونا به هیچ وجه صحت ندارد؛ وی دیروز با علایمی به بیمارستان بهداشت و درمان نفت خارگ مراجعه نموده و برای تکمیل فرآیند درمانی به مرکز استان اعزام گردیده است و تاکنون پاسخی مبنی بر مثبت بودن و تایید شدن کرونا ویروس در نامبرده وجود ندارد.

رییس شورای تامین بخش ویژه خارگ گفت: متاسفانه برخی در فضای مجازی بدون داشتن اطلاع موثق به اینگونه شایعات دامن زده و باعث تشنج جو روانی جامعه می‌شوند.

وی گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ مورد مثبتی از وجود این ویروس و یا ابتلا فردی به آن در سطح جزیره گزارش نشده و حتی نتایج چند مورد آزمایش نیز منفی بوده است.

رضایی با تاکید بر لزوم بی‌توجهی به اینگونه شایعات بی اساس افزود: مردم سعی کنند اخبار را در این زمینه از منابع موثق دریافت کنند و از توجه به اینگونه شایعات باعث التهاب در جامعه می‌شود پرهیز کنند هر خبری را منتشر نکنند.

نظرات بینندگان

ناشناس
0
0

سلام واقعا اگه دوست جزیره سالمی داشته باشیم و جای امنی برای خانواده باشه راه ورود راببندین


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید