کد خبر : ۲۹۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۰
فرصت درآمد زایی در بوم گردی جزیره
خارگ نیوز:امروزه توسعه بومگردی در تمام دنیا به‌عنوان فرصتی برای توسعه گردشگری پایدار برشمرده می‌شود.

به گزارش خارگ نیوز، امروزه گردشگری در تمامی دنیا به‌عنوان یکی از اصول اساسی توسعه پایدار برشمرده می‌شود و بر این اساس راه‌ها و طرح‌های جدید در جذب گردشگرانی از سرتاسر دنیا موردتوجه مسئولان کشورهای مختلف جهان قرار گرفته است.
اقامتگاه بومی گردی بصیرون که بهمت بخش خصوصی و با اعتبار بالایی بهسازی،نوسازی و ایجاد گردیده است را می توان بعنوان پتانسیل اصلی بوم گردشگری جزیره می توان سرمایه گذاری نمود.حمایت از بخش خصوصی الخصوص در زمینه گردشگری نیاز امروز جزیره می باشد.

توسعه بومگردی با توجه به علاقه‌مندی گردشگران به حضور در مناطق بکر ازجمله اصول موردتوجه برای توسعه گردشگری است و کشور ایران نیز با توجه به چهارفصل بودن، ظرفیت‌های بی‌بدیلی برای توسعه بومگردی الخصوص در جزایر را دارد.

جزیره خارگ را می توان به‌عنوان یکی از مقاصد گردشگری ازجمله مناطقی دانست که صعنت بومگردی را موردتوجه گردشگران کند، تجربه سال‌های گذشته نشان داده است گردشگران از این نوع سفرهایی که به مناطق تاریخی و بکر در حوزه جزایر می باشد استقبال خوبی می‌کنند.
ظرفیت بومگردی جزیره خارگ که از یک‌سو، به جاذبه‌های تاریخی شهرت دارد و از سویی به‌عنوان مرکز ثقل صادرات کشور شناخته می‌شود می تواند نقطه عطفی برای توسعه گردشگری کشور باشد.


Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید