کد خبر : ۲,۹۰۳
۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۹:۵۷
اهتمام شهرداری و شورای شهر خارگ برای مقابله جدی با شیوع ویروس کرونا
خارگ نیوز: مدیریت شهری خارگ همزمان با اعلام مراجع ذیصلاح مبنی بر انتشار ویروس کرونا با تمام امکانات خود به منظور پیشگیری از انتشار این ویروس با اولویت اماکن و فضاهای عمومی وارد عمل شده و ضدعفونی کردن شهر را در دستور کار خود قرار داده است.
به گزارش خارگ نیوز؛ مدیریت شهری خارگ همزمان با اعلام مراجع ذیصلاح مبنی بر انتشار ویروس کرونا با تمام امکانات خود به منظور پیشگیری از انتشار این ویروس با اولویت اماکن و فضاهای عمومی وارد عمل شده و ضدعفونی کردن شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

شهردار خارگ با بیان این موضوع افزود : به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور مجموعه شهرداری ضمن آماده باش کامل با اعزام اکیپ های مجهز اقدام به ضدعفونی نمودن مکان های عمومی و پر تردد نظیر سالن اجتماعات اسکله مروارید و دو شناور مسیرهای بوشهر و گناوه نموده و فرایند ضدعفونی کردن سطوح شهر، بازارچه ها ، پارک ها و … را در راستای صیانت از سلامت شهروندان به انجام خواهد رساند .

شهردار خارگ از واحد خدمات شهری و عوامل مجموعه شهرداری که در حال اجرای عملیات ضدعفونی کردن سطح شهر و انجام رسالت انسانی و کاری خود هستند، قدردانی کرد و از عموم مردم خواست در این امر مهم با پرسنل شهرداری همکاری نمایند . امید داریم با همکاری و هم افزایی دیگر سازمان ، نهادها و مشارکت مردم شاهد ریشه کن شدن این بیماری در کشور عزیزمان باشیم .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید