کد خبر : ۲,۸۹۱
۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴
استقرار اکیپ‌ پزشکی در اسکله مسافری مروارید و فرودگاه جزیره خارگ
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اکیپ‌های پزشکی در اسکله مسافری مروارید و فرودگاه جزیره خارگ مستقر شدند.
به گزارش خارگ نیوز؛ محمود رضایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل شرایط خاص و صنعتی بودن جزیره خارگ، بافت کارگری این جزیره از شهرهای مختلف ایران اسلامی تشکیل‌شده است.

وی افزود: طی دستوراتی که در جلسه کمیته مدیریت بحران بخش ویژه خارگ صادر شد، جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در جزیره خارگ اکیپ‌های پزشکی در اسکله مسافری مروارید و فرودگاه جزیره خارگ از صبح امروز مستقر شدند.

رضایی گفت: شرایط در جزیره خارگ حالت عادی است و صنایع پتروشیمی و نفتی به همت جهادی کارکنان خدوم خود در حال رونق تولید برای ایران اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: به شرکت‌های نفت و پتروشیمی ابلاغ‌شده است که کارکنان اقماری در شهرهای مبتلا به ویروس کرونا را در حالت مرخصی نگه‌دارند.

بخشدار ویژه خارگ خاطرنشان کرد: متأسفانه التهاباتی در فضای مجازی جزیره خارگ به وجود آمده بود که مجدد تأکید می‌شود، بیمارستان صنعت نفت به عنوان رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در جزیره خارگ از طریق صداوسیما موارد را به اطلاع مردم می‌رسانند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید