کد خبر : ۲,۸۱۶
۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
پیام تشکر بخشدار ویژه خارگ از حضور گسترده مردم خارگ در انتخابات مجلس
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ در پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خارگ نیوز، محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ طی پیامی از حضور مردم جزیره خارگ در انتخابات مجلس تقدیر بعمل آورد.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:
حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم عزیز، مهربان و متدین جزیره مقاوم خارگ در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نشان از عشق و علاقه به انقلاب اسلامی و پای بندی به نظام جمهوری اسلامی ایران است.
این حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم باعث مباهات، نماد اتحاد، انسجام و قدرشناسی از شهیدان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و اعتقاد عمیق و دلبستگی زیاد به مکتب اسلام بوده که یاس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه داشته است.
اینک که به فضل الهی انتخابات با حضور گسترده مردم برگزار شد، خود می تواند به عنوان پشتوانه محکمی باشد تا با تمام توان در پیشبرد اهداف کشور و جزیره مقاوم خارگ گام برداشت.
همچنین از تمامی عوامل اجرایی، هیات محترم نظارت، بازرسین، نمایندگان محترم بخشدار، شرکت های نفت و پتروشیمی مستقر در این جزیره ، اعضای محترم شورای تامین و شورای اداری بخش و کلیه عزیزانی که زحمت برگزاری این انتخابات را بردوش کشیدند تشکر ویژه می نمایم. 
با شکر و سپاس خداوند متعال اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک از همت بلند و حضور گسترده و با شکوه تمامی اقشار جامعه در این دوره انتخابات صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند منان توفیق، سلامتی و رستگاری همه را مسئلت دارم و بهروزی و عاقبت به خیری برای همگان آرزومندم.

محمود رضایی

بخشدار ویژه خارگ 


نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید