کد خبر : ۲,۷۹۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۱۹
برترین‎های رقابت‌های بدن سازی و پرورش اندام بوشهر معرفی شدند
خارگ نیوز: برترین‌‏های رقابت‌های بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر گرامیداشت شهید سردار سلیمانی در بوشهر معرفی شدند.
به گزارش خارگ نیوز؛ رئیس هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر روز سه‎شنبه درگفت و گو با خبرنگاران افزود: در این رقابت‏‌ها در رشته بادی بیلدینگ کاوه‎سازان، ایران سازان و هیات گناوه به ترتیب اول تا سوم شدند و در رشته بادی کلاسیک نیز کاوه الف، هیات گناوه و خانه ورزش به ترتیب حائز رتبه‌‏های برتر شدند.

روح الله نصرتی افزود: در رشته فیزیک کلاسیک کاوه الف، ایران سازان و اسطوره به ترتیب رتبه‎های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: رقابت‏‌های انفرادی نیز در رشته‌های بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک و فیزیک کلاسیک در وزن‎های مختلف برگزار و برترین‏‌های هر وزن معرفی شدند.

نصرتی یادآور شد: در رشته فیزیک شاهین امینی از باشگاه کاوه، در رشته بادی کلاسیک سعید ملکی راد از باشگاه سپهر و در رشته بادی بیلدینگ پوریا ولی زاده از باشگاه ایرانجوان به مقام قهرمان قهرمانان دست پیدا کردند.

وی با اشاره به استقبال خوب ورزشکاران از این رقابت‌ها اظهارکرد: این دور از رقابت‏‌ها مقدمه‎ای برای گرفتن میزبانی رقابت‌های کشوری است که با توجه به برگزار شدن آن در سطح بسیار مطلوب ظرفیت‌‏های استان برای میزبانی رقابت‌های بدن سازی و پرورش اندام کشور به اثبات رسید.

نصرتی در ارتباط با برنامه‌‏های فراروی هیات بدن‌‏سازی و پرورش اندام استان بوشهر گفت: آموزش همچنان در اولویت این هیات برای ارتقای سطح کاری مربیان و ورزشکاران است که براساس برنامه زمان بندی نسبت به برگزاری دوره‌‏های آموزشی و مربیگری اقدام می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید