کد خبر : ۲,۷۱۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۰۰
حضور پرشور در صحنه های مختلف باعث ناامیدی دشمنان انقلاب می شود
: مردم انقلابی ایران همچون سال های گذشته باز هم حضور پرشوری در صحنه دارند و این حضور باعث ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران می شود.

به گزارش خارگ نیوز؛ سید محمد جواد موسوی اظهار داشت: دشمنان این انقلاب سال گذشته مدعی بودن که ملت ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را نخواهند دید اما امروز نشسته اند و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را نگاه می کنند و آرزوهای خود را بر باد می بینند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن در نوع خود بی نظیر بود و باید شکر گذار این نعمت ارزشمند باشیم که این ملت بزرگ همیشه پای انقلاب و رهبر خود ایستاده اند.

ریس پایانه نفتی خارگ ادامه داد: انقلاب اسلامی برای مردم ایران طی ۴۱ سال از عمر با برکتش دستاوردهای بسیاری داشته است و بدون شک عزت و اقتدار کنونی ما مرهون حضور مردم در صحنه است.

موسوی  یادآور شد: بی‌شک این حضور هوشمندانه، متعهدانه و انقلابی موجی از شور و امید را برای دلسوزان نظام و انقلاب و پیامی ناامیدکننده و مایوس کننده برای دشمنان ایران اسلامی در پی داشته است.

ریس پایانه نفتی خارگ گفت: باتوجه با تاکید مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران مبنی بر حضور همه جانبه کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران در سراسر کشور؛ که امروز شاهد نقش آفرینی کارکنان خدوم این شرکت در جزیره مقاوم خارگ بودیم؛ اکنون بر خود وظیفه دانستیم به پاس این حماسه بزرگ از مردم مومن، انقلابی، شجاع و با بصیرت جزیره خارگ و کارکنان خدوم و ولایت مدار پایانه نفتی خارگ که در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلوه‌ای دیگر از وحدت و همدلی و عظمت و اقتدار را به نمایش گذاشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید