کد خبر : ۲۷,۰۵۸
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۲۰:۱۸
هواشناسی برای بوشهر باران پراکنده پیش‌بینی کرد
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ظهر جمعه تا یکشنبه در برخی از ساعت‌ها برای این استان باران پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، پیام مساعدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خارگ نیوز افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از ظهر فردا جمعه به تدریج سرعت وزش بادهای جنوبی در سواحل شمالی و مرکزی استان افزایش خواهد یافت.
 
وی بیان کرد: با این وضعیت دریا تا روز یکشنبه در برخی ساعت‌ها مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود و همچنین طی این مدت دمای هوا در سطح استان روند افزایشی خواهد داشت.
 
مساعدی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و گاهی وزش ملایم باد و افزایش ابر و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی و در مناطق شمالی با احتمال بارش خفیف و پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.
 
وی افزود: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و فردا در شمال خلیج فارس ۱۰ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی‌می‌شود.
 
مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و از ظهر فردا در فراساحل شمالی و مرکزی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید