کد خبر : ۲۷,۰۵۷
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۲۰:۱۷
۶ باشگاه ورزشی در شهرستان دیلم تعطیل شد
خارگ نیوز: - رئیس اداره ورزش و جوانان دیلم گفت: باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان ۶ باشگاه ورزشی بدن سازی تعطیل و مهر و موم شد.
به گزارش خارگ نیوز، محمد امین لیراوی اعلام کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان دیلم و با استناد به تصمیمات ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی کلیه فعالیت‌های باشگاه‌های دولتی و خصوصی، بازدید مشترکی با حضور کارشناس اداره ورزش و جوانان، بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان و اماکن نیروی انتظامی شهرستان انجام شد.
 
وی اظهارکرد: در این ارتباط  از ۶ باشگاه ورزشی بدن‌سازی و پرورش اندام بازدید به عمل آمد و تذکرات لازم مبنی بر تعطیلی آنان  بر اساس وضعیت کنونی شهرستان به موسسان داده شد و در ادامه مهر و موم شدند.
 
 رئیس اداره ورزش و جوانان دیلم از کلیه باشگاه‌های ورزشی که با ستاد کرونا و این اداره  در یک سال گذشته باتوجه به شیوع بیماری کرونا در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در باز و بستن این اماکن همکاری داشتند تقدیر کرد.
 
وی بیان کرد: باشگاه‌های ورزشی شهرستان یکی از سالم‌ترین فضا و محیط‌ها از نظر شبکه بهداشت و درمان است.
 
جمعی از موسسان باشگاه‌های بدن‌سازی دیلم از بکار بردن عنوان رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در تعطیلی این اماکن ابراز نارضایتی و اعتراض کرده بودند.  

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید