کد خبر : ۲۶,۹۹۸
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۴۵
شناور و کامیون حامل فرآورده‌های نفتی قاچاق در اسکله بوشهر توقیف شد
خارگ نیوز: جانشین مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور و یک دستگاه کامیون حامل فرآورده‌های نفتی قاچاق شامل ۹ هزار لیتر روغن موتور در اسکله بوشهر خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ منصوررضا عزیزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر مقابله با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر اظهار داشت: مرزبانان استان بوشهر در قالب دریابانان در طول شبانه‌روز تمام سواحل، اسکله‌ها و مرزهای دریایی در استان بوشهر مورد رصد و پایش قرار می‌دهند.
 
وی، با بیان اینکه مرزهای دریایی استان بوشهر توسط مرزبانان نگهداری و نگهبانی می‌شود، افزود: مرزبانان استان بوشهر شبانه‌روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.
 
جانشین فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از 9 هزار لیتر روغن موتور قاچاق در بوشهر خبر داد و بیان کرد: در راستای پیشگیری از قاچاق منابع ملی و برخورد قاطع با قاچاقچیان فرآورده‌های نفتی، مأموران دریابانی موفق شدند یک فروند شناور و یک دستگاه کامیون حامل روغن موتور قاچاق را در اسکله جلال بوشهر شناسایی و توقیف کنند.
 
 سرهنگ عزیزی افزود: با توقیف شناور و کامیون متخلف، تعداد 48 گالن 200 لیتری معادل 9 هزار و 600 لیتر روغن موتور کشف و ضبط شد.
 
وی ضمن اشاره به دستگیری 2 نفر متهم در این رابطه ارزش ریالی کشفیات قاچاق سوخت یاد شده را 2.4 میلیارد ریال بر اساس نظر کارشناسان برآورد کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید