کد خبر : ۲۶,۹۹۷
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۴۳
تمام روستاهای بالای ۲۰خانوار استان بوشهر از "جاده آسفالته" برخوردار می‌شوند
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های راهسازی در محورهای روستایی استان گفت: تمام روستاهای بالای ۲۰خانوار استان بوشهر از جاده آسفالته برخوردار می‌شوند.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست با رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خدمات مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان بوشهر را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: با تلاش مدیران و کارکنان راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور روند طرح‌های راهسازی تسریع یافته که اکنون وضعیت محورهای اصلی و شریانی استان بوشهر مطلوب است.
 
وی، با تاکید بر رفع نقاط حادثه خیز و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام افزود: در این راستا با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور مشارکت و همکاری لازم می‌شود.
 
استاندار بوشهر تکمیل پروژه‌های راهسازی در محورهای مختلف استان بوشهر را یک ضرورت دانست و بیان کرد: این پروژه‌ها باید هر چه سریع‌تر تکمیل شود که در این راستا محورهای جاده‌ای روستایی در اولویت قرار دارد.
 
گراوند با بیان اینکه 8 روستای بالای 20 خانوار و یک روستای بالای 50 خانوار استان بوشهر از راه آسفالت برخوردار نیستند تاکید کرد: با اجرا پروژه‌های راهسازی در این 9 روستا همه روستاهای بالای 20 خانوار روستایی استان بوشهر از راه آسفالت برخوردار می‌شوند.
 
وی، همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در اجرا طرح‌های راهسازی یاد شده را مهم دانست و بیان کرد: نقش دهیاری‌ها در ساخت و تکمیل محورهای روستایی قابل تقدیر است که در این راستا فعالیت‌های مهمی انجام شده است.
 
استاندار بوشهر تاکید کرد: با تحقق تعهدات وزارت راه و شهرسازی محورهای نیمه تمام تکمیل و همه روستاهای بالای 20 خانوار از جاده آسفالت برخوردار می‌شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید