کد خبر : ۲,۵۹۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۹
پیام مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت دهه مبارک فجر
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران طی پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز؛ مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران طی پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت؛ متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

همکاران معزز و گرامی شرکت پایانه های نفتی ایران؛


دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با فریاد «استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی» صفحه‏ زرینی را در تاریخ حیات بشریت گشود.

اکنون با گذشت بیش از چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، مردمان فاتح این سرزمین کهن در حالی این ایام را گرامی می دارند که با دست یافتن به موفقیت های بی شمار و سُترگ در ابعاد مختلف صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نگاهی به افق آینده برای موفقیت های پیش رو دارند. در این میان آنچه همکاران ارجمندمان در شرکت پایانه های نفتی ایران بر جای گذاشته اند، «پویایی و سرآمدی» است که مایه مباهات ملی و فخر میهن اسلامی است.

امید است در این مسیر با همت والای شما کارکنان پرتلاش شرکت پایانه های نفتی ایران بتوانیم با گام هایی توام با ایمان و عشقِ به خدمتِ صادقانه، سربلندی و عزت ایران اسلامی را شاهد باشیم.

فرا رسیدن دهه فجر که یادآور پایداری و رشادت زنان و مردان استواریست که برای ماندگاری و عزت مام وطن، افتخاراتی جاودانه آفریده اند، بر مردم عزیز و به ویژه خانواده های معزز شهدا مبارک باد.

عباس اسدروز

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید