کد خبر : ۲۵,۸۹۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۵۰
طبقه‌بندی مشاغل کارکنان پیمانکاری در پایانه‌های نفتی ایران
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: با بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام‌شده و دریافت مجوزهای لازم، طرح طبقه‌بندی مشاغل برای یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان پیمانکاری تابع قانون کار شاغل در این شرکت از یکم اسفندماه امسال اجرایی شد.
به گزارش خارگ نیوز،  عباس اسدروز گفت: با توجه به ابلاغ بخشنامه مقام عالی وزارت نفت درباره اجرای نظام طبقه‌بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر/غیرپروژه‌ای با هدف برقراری عدالت نظام‌مند و یکنواخت کردن پرداخت‌ها متناسب با ارزش مشاغل، با بررسی‌ها و برگزاری نشست‌های متنوع کارشناسی، طرح طبقه‌بندی مشاغل برای کارکنان پیمانکاری تابع قانون کار شاغل در این شرکت اجرایی شد.
 
وی افزود: در طرح طبقه‌بندی مشاغل، کارکنان با رعایت شرایط احراز پیش‌بینی‌شده در عنوان شغلی، از گروه، مزد شغل و مزد سنوات برخوردار می‌شوند.
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران اظهار کرد:‌ ‌انطباق شرایط فرد با شغل مصوب، ‌تعیین مزد مبنا، ‌تخصیص مزایای شغلی و همسان‌سازی حقوق در گروه‌های مشابه از دستاوردهای مهم اجرای این طرح است.
 
اسدروز تصریح کرد: براساس مصوبات کمیته ساماندهی، این طرح برای کارکنان بخش‌های خدمات امور اداری، تنظیفات و آبدارخانه، بازیافت پسماند خانگی و انجام خدمات تنظیفات، عملیات انبارداری و بارگیری کالا، خدمات دفتری، پشتیبانی، فنی و ترابری و غذایی عسلویه، عملیات صادرات عسلویه، خارک و ماهشهر، عملیات دریایی عسلویه، خارک و ماهشهر، خدمات نگهداشت و ترمیم فضای سبز، خدمات اتاقداری، تعمیرات روزمره منازل، ادارات و تأسیسات آبرسانی، هدایت و نگهداری خودروهای سبک و نیمه سنگین، خدمات حراست و خدمات تهیه، طبخ و توزیع غذا اجرا شده است.
 
 وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدام‌های مدیریت منابع  انسانی در به ثمر نشستن نظام طبقه‌بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری، به اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در پیشبرد و تحقق اهداف سازمان اشاره و تأکید کرد: سرمایه انسانی، مهم‌ترین و با ارزش‌ترین دارایی هر سازمانی محسوب می‌شود و جوامعی روند رشد و توسعه را بهتر طی می‌کنند که از سرمایه‌های انسانی توانمند و کارآمد برخوردار باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید