کد خبر : ۲۵,۷۲۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۲۰
بخشدار ویژه خارگ گفت: پس از جدایی خارگ از خوزستان، این نخستین باری است که بودجه‌ای از سوی استان بوشهر به خارگ اختصاص داده شده است.
علی قاسمی صبح امروز در نشست شورای اداری بخش خارگ اظهار کرد: جزیره خارگ جزیره‌ای کوچک اما با اهمیت در نظام جمهوری اسلامی ایران است که با 70 درصد ارز آوری برای کشور و صادرات بیش از 95 درصد نفت کشور از این منطقه، مورد توجه هم دوست و هم دشمن قرار گرفته است.
 
وی افزود: بعد از سال‌های سال، ورود خارگ به عرصه استان با همکاری استاندار عزیز و به خصوص فرماندار بوشهر که به جد و روزانه مشکلات خارگ را پیگیری می‌کنند، تحقق یافت و این جای خوشبختی دارد.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: بعد از جدایی این جزیره از خوزستان، این اولین سالی است که استان برای این جزیره بودجه‌ای را تخصیص داده است و در مورد بازسازی مدارس این جزیره نیز پس از جنگ تحمیلی که بازسازی صورت نگرفته است، برای یک مدرسه بودجه‌ای برای بازسازی تخصیص داده شده و باید تشکر کرد از رئیس پتروشیمی خارگ که یک مدرسه را نیز ایشان به مبلغ 5 میلیارد تومان تقبل کرده‌اند.
 
وی خاطرنشان کرد: ورود بخش خصوصی برای حل مشکلات خارگ، یکی از راه‌هایی بود که امام جمعه و رئیس پایانه‌های نفتی ایران و دیگر مسئولان آن را مجدانه پیگیری کردند و مشکل ایاب و ذهاب مردم خارگ در ماه آینده، دستاورد این قضیه بود که امیدواریم این مسئله استمرار داشته باشد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید