کد خبر : ۲,۵۴۹
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
۲۵۱ اثر به جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی بوشهر ارسال شد
خارگ نیوز: دبیر اجرایی بین‌الملل نخستین جشنواره آنلاین پویانمایی(ایران-بوشهر) گفت: با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره آنلاین بین‌المللی پویانمایی و سی جی آی (تصاویر تولید شده با رایانه) کشور با نام (ایران – بوشهر )۲۵۱ اثر از ۵۱ کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.
به گزارش خارگ نیوز،حمید حق‌جو روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: هنرجویان، انیمیشن سازان و هنرمندان دیجیتال از اقصی نقاط جهان آثار خود را به جشنواره ارسال کردند و هم اکنون داوران هیات انتخاب جشنواره مشغول ارزیابی و داوری آثار دریافتی هستند.

وی بیان کرد: کشورهای ایران، انگلستان، سنگاپور، آلمان، فرانسه، آمریکا، آفریقا، هندوستان، برزیل و ایتالیا بیشترین آثار را به این جشنواره ارسال کردند.

حق جو ادامه داد: کشف و شناسایی افراد مستعد و ایجاد فرصت‌های مختلف برای اهالی انیمیشن و هنرهای دیجیتال و سی جی آی از جمله ماموریت اصلی مسئولان برگزاری برای جشنواره انیمیشن بوشهر است.

وی گفت: انتخاب و داوری آثار در ۲ بخش ملی و بین الملل انجام می‌گیرد که در بخش‌های آن بهترین اثر، کارگردان، جلوه‌های ویژه بصری، فیلم اولی، فیلم‌نامه، صدا گذاری و موسیقی، طراحی صحنه، کاراکتر و اثر سی جی آی انتخاب خواهد شد.

حق جو یادآور شد: این جشنواره به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به مناسبت روز بوشهر برگزار و اختتامیه آن نیز اسفندماه است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید