کد خبر : ۲۵,۲۵۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۶:۵۷
رئیس آموزش و پرورش خارگ، از کسب بیش از 40 درصد رتبه‌های برتر آموزش و پرورش استان بوشهر، توسط فرهنگیان این اداره خبر داد.
سید مهدی کازرونی سنگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خارگ اظهار کرد: آموزش و پرورش خارگ با کسب 22 رتبه برتر در بین 50 رتبه برتر فرهنگیان استان در عملکرد گروه تکنولوژی و گروه‌های آموزشی دوره ابتدایی شهرستان‌ها و مناطق در سال تحصیلی 92-91، بیش از 40 درصد رتبه‌های برتر را کسب کرد.
 
وی افزود: جای بسی تقدیر و تشکر دارد که این معلمین با این سختی‌ها، مشقت‌ها و کمبودها در این جزیره با شوق و انگیزه بالا، برای توسعه سطح علمی و فرهنگی جزیره خارگ می‌کوشند و به واقع ایثار می‌کنند و این نتیجه همدلی و تلاش همه همکاران در جزیره بوده است.
 
رئیس آموزش و پرورش خارگ خاطرنشان کرد: ما همواره بر ارتقای سطح کیفی تدریس در مدارس خارگ تاکید داشته‌ایم و خوشحالیم که همکاران محترم با تلاش فراوان خود، به این مسئله جامه عمل پوشانده‌اند.
 
وی افزود: در پایه اول کیمیا شمس موفق به کسب رتبه دوم استان و پروانه ابراهیمی، معصومه صادق پور و زهرا صادقی رتبه سوم را کسب کردند و در پایه دوم خدیجه لایقی، مریم جمشیدی پور، مرضیه آقاجاری و نصرت چنانی موفق به کسب رتبه سوم شدند.
 
کازرونی سنگی اضافه کرد: در پایه سوم خانم مریم بهزادی رتبه اول را کسب کرد و پروانه رستمی، محبوبه کوهکن، رویا و مریم بهزادی نیز موفق به کسب مقام دوم شدند. همچنین در پایه چهارم نیز خانم فاطمه رودباری رتبه اول را کسب کردند و در پایه پنجم نیز مهدی سلیمانی رتبه اول را بدست آوردند و در پایه ششم نیز سکینه دشتی‌زاده و فوزیه میرزایی رتبه دوم را کسب کردند.
 
وی با اشاره به تلاش مدیران آموزش و پرورش خارگ در کسب این رتبه در کنار معلمان افزود: در زمینه مدیران نیز آقای نجیب غفاری رتبه دوم را کسب کردند و سحر قربانی نیز به عنوان کارشناس رتبه اول را بدست آورد و جناب محمد فارسیمدان نیز در شاخه معاونین، موفق به کسب رتبه اول شدند و با تلاش همه دوستان و همکاران گرامی، بنده نیز به عنوان یک خادم آموزشی در این زمینه رتبه اول را در بین مدیران بدست آوردم.
 
رئیس آموزش و پرورش خارگ تصریح کرد: قطعاً این موفقیت انگیزه‌ای مضاعف برای تلاش ما و همکارانمان در عرصه علمی و فرهنگی این جزیره خواهد بود و با روحیه و تلاشی بیشتر در راه خدمت  به عرصه آموزش و پرورش نسل آینده کشور تلاش خواهیم کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید