کد خبر : ۲۴,۸۰۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۲۰:۴۲
خارگ نیوز: مصدوم شدن ۱۵ نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس و سرقت میلیاردی مدیر فروش یک کارخانه در گنبدکاووس، پیش بینی توزیع ۱.۵ میلیون اصله نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی و کشف جسد ۲ جوان در جنگل گرگان از مهمترین اخبار کوتاه امروز یکشنبه استان گلستان است.
به گزارش خارگ نیوز، مصدوم شدن ۱۵ نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس و سرقت میلیاردی مدیر فروش یک کارخانه در گنبدکاووس، پیش بینی توزیع ۱.۵ میلیون اصله نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی و کشف جسد ۲ جوان در جنگل گرگان از مهمترین اخبار کوتاه امروز یکشنبه استان گلستان است.
 
یک دستگاه مینی‌بوس در مسیر گنبدکاووس به روستای بی‌بی شیروان در جاده موسوم به آلمان این شهرستان عصر امروز یکشنبه و براثر برخورد با یک عابر پیاده واژگون شد و ۱۵ مصدوم برجا گذاشت که مصدومان با حضور به موقع نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.
 
فرهاد بدیعی مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا:
 
پس از اطلاع از این حادثه ۶ دستگاه آمبولانس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان به محل اعزام شدند.
 
مصدومان این حادثه که ۱۴ سرنشین مینی‌بوس و یک عابر پیاده بودند توسط نیروهای امدادی به بیمارستان‌های شهید مطهری و خاتم الانبیا(ص) گنبدکاووس انتقال یافتند.
 
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی، عابر پیاده به دلیل شدت مصدومیت در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است و وضعیت عمومی ۱۴ سرنشین مینی‌بوس نیز رضایت بخش است که برای اطمینان بیشتر فعلا در بیمارستان تحت نظر خواهند بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید