کد خبر : ۲۴,۷۸۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۰۱
خارگ نیوز: سرمربی جدید ماشین‌سازی از شرایط تیمش راضی نیست.
به گزارش خارگ نیوز و  به نقل از مشرق، مهدی پاشازاده سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از دیدار با شهرخودرو اظهار کرد: شرایط ما خیلی سخت و بد است. من از شرایط سخت ناله نمی کنم و بهانه نمی‌گیرم. لیستی که با بازیکنان امیدم آماده کرده بودم تا به ۲۰ نفر برسیم، اکنون به ۱۲ نفر رسیده‌ایم. بقیه هنوز کارتشان صادر نشده و از بازیکنان امید هم تنها دو نفر می‌توانند بازی کنند.
 
وی ادامه داد: از این تیم ۱۰ نفره، ۴ نفر می‌خواهند بروند، ۲، ۳ نفر خود را به مصدومیت زده‌اند و ۲، ۳ نفر دیگر مصدوم هستند. شرایط ما اصلا خوب نیست.
 
پاشازاده در خصوص جدایی بابایی گفت: جدایی او به تیم آسیب می‌زند اما وقتی من به این تیم پیوسته بودم، او جدا شده بود. بابایی بهترین بازیکن تیم بود و جدایی او تاثیرگذار است. مسئولان به ما قول کمک داده بودند و من هم بنا را بر این موضوع گذاشته بودم. ما توانایی این را نداریم که مانند تیم‌های رقیب، یک میلیارد پول رضایتنامه بدهیم و آن ۴ تا بازیکن جوانی هم که به خاطر من آمده‌اند، هیات فوتبال اجازه ثبت قراردادشان را نمی‌دهد. البته ایراد از آن‌ها نیست و می‌گویند بدهکار هستید. ۴ بازیکن بدون این که پول بگیرند با ما قرارداد بستند اما هیات فوتبال استان قرارداد را ثبت نمی‌کند. حتی نمی‌توانم از دو بازیکن امید خودم استفاده کنم و آن قدر بازیکن کم دارم که یک بازیکن امید در بازی فردا فیکس بازی خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: من نمی‌دانم کدام ۲۰ نفر را به هتل بفرستم و نمی دانم آیا کسی که قرار است با تیم به اردو بیاید، می‌تواند فردا برای ما بازی کند یا خیر. این تقصیر هیات فوتبال نیست اما امیدوارم کمکی کنند و این بدهی‌ها را هم به بدهی‌های قبلی اضافه کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید