کد خبر : ۲۴,۷۴۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۴
۶۸ پیشنهاد با موضوع بودجه ۱۴۰۰ ارائه شده است
خارگ نیوز: ابراهیم رضایی گفت: ۶۸ پیشنهاد با موضوع بودجه ۱۴۰۰ ارائه شده است و امیدواریم یک بودجه مردمی مصوب و اجرا شود.
به گزارش خارگ نیوز، ابراهیم رضایی، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی صبح یکشنبه در گفتگو با رسانه‌ها به گزارش عملکرد دو ماه گذشته خود پرداخت و بیان کرد: در دو ماه گذشته ۷۹ سوال راجع به مسائلی ملی، استانی و شهرستانی از اعضای دولت پرسیدیم که بنده یا طراح آن سوال بوده‌ام و یا اینکه یکی از امضاکنندگان آن بوده‌ام.
 
او به تشریح برخی از این سوالات پرداخت و عنوان کرد: این سوالات ناظر به مشکلات و نیاز‌هایی بوده که مردم ما با آن درگیر هستند و تلاش کردیم مسئولان را وادار به پاسخگویی و رفع مشکل کنیم.
 
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در این مدت ۱۰۵ تذکر را نیز به اعضای هیئت دولت از جمله رئیس جمهور، معاونین رئیس جمهور و همچنین وزرا ارائه کردیم.
 
رضایی از ارائه ۶۸ پیشنهاد با موضوع بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و ادامه داد: این پیشنهاد‌ها در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و امیدواریم با اصلاحاتی که دولت انجام داده و اصلاحاتی که در مجلس در حال انجام است، یک بودجه مردمی مصوب و اجرا شود.
 
او تاکید کرد: در دو ماه گذشته به همه بخش‌های شهرستان دشتستان سفر کردیم و در بازدید از شهر‌ها و روستا‌ها ضمن بررسی مشکلات و نیازها، دیدار‌هایی با مردم و مسئولان محلی در این مناطق داشتیم.
 
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین دیدار‌هایی را با برخی از وزرا و روسای سازمان‌ها در سطح ملی داشتیم که مسائل مهم شهرستان از جمله بزرگراه‌ها، سد دالکی، بیمارستان‌های ۱۷ شهریور و شبانکاره، کارخانه سیمان، آثار باستانی و مناطق گردشگری شهرستان، طرح‌های سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات، مسائل آب و خرما و کشاورزی، تبدیل وضعیت نیرو‌های شرکتی و قراردادی، مسائل سرمایه گذاری، بودجه شهرستان و استان، پیگيری جبران خسارات سیل وحدتیه، مشکلات شهرداری‌ها، گرانی و کمبود کالا‌های اساسی و سیمان، مشکلات تولیدکنندگان، راه‌های فرعی و… دنبال و پیگیری شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید