کد خبر : ۲۴,۵۴۲
۸ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۴۱
با رونق گردشگری اشتغال استان بوشهر رونق می‌گیرد
خارگ نیوز: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: از هیچ تلاشی برای پیشبرد اهداف توسعه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دریغ نمی‌کنیم، چرا که با رونق گردشگری اشتغال استان رونق می‌گیرد.
به گزارش خارگ نیوز، غلامحسین کرمی، نماینده شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بازدید از غرفه استان بوشهردر نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران بیان کرد: حضور در چنین رویداد‌هایی که منجر به معرفی داشته‌های استان در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی بوده کار بسیار ارزشمندی است که باید تداوم داشته باشد.
 
او افزود: صنایع‌دستی بوشهر در کنار جاذبه‌های کم نظیر گردشگری استان پتانسیل بالایی دارد و با معرفی بیشتر باید به اشتغال استان کمک کند.
 
نماینده شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی خود برای حمایت و کار برای توسعه گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر تاکید کرد: من خود را متعلق به تمام استان می‌دانم و می‌شود به کمک مجمع نمایندگان در این زمینه‌ها تلاش کرد و به نتایج خوب رسید.
 
کرمی عنوان کرد: با تمام توان در کنار مجموعه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان هستم و از هیچ تلاشی برای پیشبرد اهداف توسعه در این سه حوزه تخصصی دریغ نمی‌کنم، چرا که اعتقاد ما این است با رونق گردشگری اشتغال استان رونق می‌گیرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید