کد خبر : ۲۴,۵۰۷
۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۱۲
کرونا بلای جان یک بوشهری دیگر شد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با گرونا در استان بوشهر گفت: با ثبت یک مورد فوتی دیگر مجموع قربانیان کرونا در استان به ۸۸۴ نفر رسید.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر ۸۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
 
او ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۸ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
 
کشمیری عنوان کرد: امروز یک مورد مشکوک فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، خانمی با ۴۶ سال سن و دارای بیماری زمینه‌ای دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
او بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۵ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۶ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۲۰ هزار و ۸۱ بوده است.
 
کشمیری بیان کرد: مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۷ اسفند ۸۸۴ مورد بوده است که از این تعداد ۸۶۵ نفر مورد مثبت قطعی و ۱۹ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید