کد خبر : ۲,۴۲۷
۲۶ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲
۱۳۵ شعبه رای‌گیری در حوزه بوشهر تعیین شده است
خارگ نیوز: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: فرایند تعیین شعبه‌های رای‌گیری در هیات اجرایی این شهرستان براساس برنامه زمان‌بندی انتخابات انجام و براین اساس ۱۳۵ شعبه برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان تعیین شده است.
به گزارش خارگ نیوز، عباس جمشیدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد شعبه رای‌گیری۱۱۷ شعبه شهری و ۱۸ شعبه روستایی برای شهرستان بوشهر تعیین شده است.

وی بیان کرد: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو بخش و چهار شهر بوشهر، چغادک، عالی شهر و خارگ برگزار می‌شود.

جمشیدی با تاکید بر اینکه طبق برنامه ریزی صورت گرفته شعبه‌های رای‌گیری در تمام مناطق شهرستان مستقر می‌شوند اضافه کرد: برای پوشش کامل همه مناطق شهرستان و دسترسی آسان رای‌دهندگان ساکن در خشکی و مناطق دریایی، شهر، روستا و عشایری، مراکز نظامی،امنیتی و خاص مانند بیمارستان‌ها و زندان، ۱۱۵ شعبه ثابت و ۲۰شعبه سیار درنظر گرفته شده است.

رئیس هیات اجرایی شهرستان بوشهر اضافه کرد: از مجموع ۱۱۷ شعبه شهری ۱۱ واحد در بخش خارگ (۸ شعبه ثابت و ۳شعبه سیار) و ۱۰۶ شعبه در شهرهای بوشهر، چغادک و عالی شهر ( ۹۷ شعبه ثابت و ۹ شعبه سیار) پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: از ۱۸ شعبه روستایی نیز ۱۰ شعبه ثابت و ۸ شعبه سیار هستند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم یک نفر به مجلس راه می‌یابد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید