کد خبر : ۲۴,۱۱۹
۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۹:۵۱
سازمان مردم نهاد در بوشهر بیمارستان ویژه سرطان می‌سازد
خارگ نیوز: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر از ساخت بیمارستان ویژه بیماران سرطانی با همکاری سازمان مردم نهاد این استان خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، محمد مظفری مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر صبح امروز در حاشیه بررسی مراحل ساخت بیمارستان و مرکز غربالگری بیماران سرطانی در بوشهر بیان کرد: امروز شاهد حضور موثر و پررنگ سازمان‌های مردم نهاد و خیران سلامت در حوزه درمان استان بوشهر هستیم.
 
او افزود: سازمان‌های مردم‌نهاد و خیران سلامت به عنوان بخش‌های مردمی و غیردولتی بخش سلامت در سال‌های اخیر اتفاقات خوبی را در حوزه درمان کشور رقم زده‌اند.
 
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر نمونه بارز مشارکت سازمان‌های مردم نهاد و خیران سلامت در حوزه سلامت را در حوزه پیشگیری از بیماری کرونا عنوان کرد و گفت: در یک‌سال گذشته خیران سلامت و بخش غیردولتی همپای کادر درمان برای مبارزه با بیماری کرونا تلاش کرده‌اند.
 
مظفری ساخت مرکز غربالگری بیمارستان سرطانی در استان بوشهر را نماد توانمندی مراکز غیردولتی در حوزه درمان دانست و افزود: به‌طور یقین مشارکت خیران سلامت با بخش دولتی درمان می‌تواند نوید بخش اتفاقات خوبی در حوزه سلامت استان باشد.
 
او ضمن تشکر از سازمان مردم نهاد جوانه سبز و خیران سلامت برای ساخت این بیمارستان خواستار همکاری بیش از پیش شهرداری بوشهر و دیگر دستگاه‌های مرتبط برای راه‌اندازی این مجموعه مهم درمانی در مرکز استان شد.
 
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر بیان کرد: انجمن جوانه سبز از سازمان‌های مردم نهاد فعال استان بوشهر است که سالهاست در حوزه‌های درمان و کمک به بیماران خاص و دیگر نیازمندان فعالیت می‌کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید