کد خبر : ۲۴,۱۱۸
۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۹:۵۰
کمبود آب شایسته مردم پایتخت انرژی کشور نیست
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: شایسته نیست مردم در استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر صبح یکشنبه در نشست شورای آب استان بوشهر با اشاره به پیگیری‌های مستمر مدیریت استان برای تأمین آب مورد نیاز در استان بیان کرد: در این راستا جلسات و پیگیری‌های متعددی برای رفع مسائل و مشکلات تامین آب در استان در حال انجام است و هدف ما جلوگیری از تنش آبی در تابستان آینده است.
 
او افزود: یکی از پروژه‌های مهم استان برای تامین آب، اجرای مخازن آب در نقاط مختلف است که تعیین تکلیف وضعیت اجرای پروژه‌های مخازن آب استان توسط شرکت آب و فاضلاب و مدیران مربوطه ضروری است و نباید اجازه دهیم پروژه‌های مخازن آب معطل بمانند.
 
استاندار بوشهر عنوان کرد: با توجه به کمبود بارش باران در استان، باید ساز و کاری فراهم شود که تا قبل از شروع فصل گرما، مشکلی برای تامین آب در تابستان نداشته باشیم.
 
گراوند تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که اجازه ندهیم مردم استان در تابستان آینده با مشکلات تامین آب مواجه شوند.
 
او افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت‌های موجود در استان بوشهر، اجازه ندادیم تاکنون استان با بحران آب مواجه شود لذا باید برای تابستان آینده هم برنامه ریزی کرده تا با مشکل تامین آب مواجه نشویم.
 
استاندار بوشهر بیان کرد: شایسته نیست مردم در استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، لذا تأمین آب مورد نیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خود را برای این مهم انجام دهند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید