کد خبر : ۲۳,۸۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۳۵
تقویم فرهنگی سال 1400 شرکت پایانه های نفتی ایران بررسی شد
خارگ نیوز: جلسه شورای فرهنگی شرکت پایانه های نفتی ایران با حضور اعضای اصلی این شورا، چهارشنبه ( 29 بهمن ماه) در پایانه نفتی خارگ برگزار شد
به گزارش خارگ نیوز، این نشست با حضور اعضای اصلی شورای فرهنگی شرکت با محوریت بررسی برنامه های فرهنگی در سال 1400 و ارزیابی طرح و پیشنهادات کمیته ها و کارگروه های مختلف شورا به میزبانی پایانه نفتی خارگ برگزار شد.
 
 رییس شورای فرهنگی شرکت پایانه های نفتی ایران گفت : اهمیت و ضرورت توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و به ویژه فرهنگ ناب اسلامی در شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان اصلی انکارناپذیر و قابل تأکید می باشد. 
 
علی محمد ابوالحسنی ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت های فرهنگی ادامه داد: وقتی می‌توانیم به موفقیت کارهای  فرهنگی امیدوار باشیم که در ابتدا چشم‌اندازی منطقی ترسیم کرده باشیم و در ادامه  با برنامه‌ریزی و مقایسه برنامه های فرهنگی و چشم‌انداز پیش رو، نقایص را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.
 
رییس شورای فرهنگی شرکت پایانه های نفتی ایران با ابراز خرسندی  از همکاری و همراهی مردم و کارکنان  در اجرای دستورالعمل های بهداشتی، تاکید کرد که تداوم رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی   ، برای عبور از وضعیت شکننده کنونی و رسیدن به یک وضعیت پایدار در فرایند مهار کرونا ضروری می باشد. 
 
وی تصریح کرد : اعضای شورای فرهنگی شرکت به عنوان متولیان فعالیت های فرهنگی پیشنهادات  و برنامه های خود را در قالب تقویم فرهنگی در این نشست مطرح نمودند تا اجرای برنامه ها به صورت منظم و منسجم برنامه ریزی شوند. 
 
براساس این گزارش* در این نشست برنامه های فرهنگی سال 1400 شرکت پایانه های نفتی ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هر یک از اعضا دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را ارائه دادند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید