کد خبر : ۲,۳۵۳
۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
قدارنی فرمانده سپاه ثارالله جریزه خارگ از حضور پرشور مردم ولایت مدار و شهید پرور جزیره خارگ و خانواده های معززشهدا و مسولین در اجلاسیه شهدای خارگ
خارگ نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ، در پیامی از حضور پرشور مردم و خانواده شهدا و مسولین در اجلاسیه سرداران و 35 شهید و 8 شهید گمنام جزیره خارگ تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خارگ نیوز، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ، در پیامی از حضور پرشور مردم و خانواده شهدا و مسولین در اجلاسیه سرداران و 35 شهید و 8 شهید گمنام جزیره خارگ تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد: 

بسم الرب الشهداء والصدیقین

درود خدا بر مجاهدان راه حق و فضیلت و سلام بر شهدای عزیزی که بر خاک افتادند تا امروز در مقابل دشمن به خاک نیفتیم و سر خم نکنیم.

درود بر شهدای بزرگواری که همچون شمع سوختند تا راه را برای امروز امت اسلام و جامعه بشری روشن کنند و سلام و درود بر ارواح پاک و طیبه آنها و گرامی باد یاد و خاطره 319 شهید والامقام جزیره خارگ و به ویژه 35 شهید گلگون کفن ارامیده در جزیره خارگ .

اینجانب از خانواده های معظم و معزز شهداء،جانبازان،ایثارگران، رزمندگان ، مردم شریف، مسئولین دلسوز جزیره خارگ و استان و مقامات کشوری و لشکری که در راستای برگزاری مراسم معنوی اجلاسیه بزرگداشت سرداران و 35 شهید و 8شهید گمنام جزیره خارگ یاری گر ما بودند و برگ زرین دیگری بر افتخارات جزیره خارگ اضافه کردند، تقدیر و تشکر می کنم.

آفرین بر همت و عزم والایتان که در طلیعه پنجمین دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی و در لحظات حساس با حضور گسترده و موثر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری گرانقدر انقلاب و مجاهدان راه حق و حقیقت اعلام نمودید.

در پایان جا دارد، بار دیگر از حضور باشکوه خانواده معظم شهدا،جانبازان،ایثارگران،رزمندگان ،مردم ولایتمدار جزیره خارگ ، روحانیت معزز،وامام جمعه محترم جزیره و مسئولان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، نیروهای امدادی ، بسیجیان، اصناف و بازاریان، فرهنگیان،هنرمندان، دانشجویان، دانش آموزان،خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه صدا و سیما مرکز استان که برای پخش این رویداد مهم معنوی به صورت ویژه تلاشهای فراوانی را انجام دادند و دیگر آحاد مردم در مراسم اجلاسیه بزرگداشت شهدای جزیره خارگ تقدیر و تشکر می کنم.‌

سرهنگ دوم پاسدار سیروس حیاتی
فرمانده سپاه ثارالله جزیره خارگ

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید