کد خبر : ۲۳,۵۱۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۴۵
کرونا جان دو بوشهری دیگر را گرفت
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت دو نفر دیگر بر اثر کرونا شمار قربانیان این ویروس در استان به ۸۷۰ نفر رسید.
به گزارش خارگ نیوز،دکتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر ۹۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
 
او ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
 
کشمیری عنوان کرد: امروز دو مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، آقایی با ۶۹ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون و قلبی عروقی و خانمی با ۵۹ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
او بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۶ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۶ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۹ هزار و ۴۸۶ بوده است.
 
کشمیری بیان کرد: مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۲۷ بهمن ۸۷۰ مورد بوده است که از این تعداد ۸۵۸ نفر مورد مثبت قطعی و ۱۲ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
 
او ادامه داد: افزایش آمار مبتلایان زنگ خطری برای استان است که نیازمند رعایت ضوابط بهداشتی از سوی  تمام افراد است.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آحاد مردم خواهشمندیم دورهمی‌ها را به حداقل برسانند و استفاده از ماسک را فراموش نکنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید