کد خبر : ۲۳,۱۸۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۵۱
بوشهر امروز را بدون فوتی کرونا سپری کرد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: امروز موردی از فوتی کرونا در استان به ثبت نرسید و تعداد قربانیان ۸۶۵ نفر باقی ماند.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند و اکنون ۱۱۱ بیمار در این بخش‌ها بستری هستند.
 
او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ نفر از بستری‌ شدگان در بخش‌های کرونایی استان با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۸ نفر به کرونا مبتلا بودند.
 
رئیس دانشکاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، در استان به ثبت نرسید و تعداد جانباختگان کرونا ۸۶۵ نفر باقی ماند که از این تعداد ۹ نفر مشکوک به کرونا بوده‌اند.
 
کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، عنوان کرد: از این تعداد ۵ نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
او گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۹ هزار و ۲۴۷ مبتلا به این ویروس شناسایی شده‌اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: کرونا همچنان در بین ما وجود دارد و برای ریشه کن کردن این ویروس باید استفاده از ماسک و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را جدی بگیریم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید