کد خبر : ۲,۳۱۷
۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
نامگذاری یکی از خیابان های اصلی جزیره خارگ به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از نامگذاری یک خیابان در جزیره خارگ به نام سردار پر افتخار اسلام سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر عباس اسدروز پیش از ظهر امروز همزمان با تشییع شهیدسردار سپهد حاج قاسم سلیمانی در خیابان آزادی تهران ؛با ابراز تسلیت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام و ولایت به مردم ایران اسلامی و به ویژه مقام معظم رهبری، اظهار داشت: جزیره مقاوم خارگ بعنوان خط مقدم جبهه اقتصادی کشور نقش ویژه ای در مقاومت و ایستادگی ایران اسلامی در شکل گیری انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس ایفا کرده است، ولایت مداری و وحدت اهالی صبور این جزیره یک نماد در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.

وی افزود: خدواند توفیق دهد که شخصیت شهید سپهبد سلیمانی را بازشناسی کنیم تا شخصیت سردار برای جوانان و نسل های آینده الگو، الگوی مقاومت، آزادگی، ایستادگی در مقابل دشمنان و تبعیت پذیری از ولایت و تواضع در برابر مردم شود،بعد از شهادت سردارسلیمانی بزرگترین رسالت بر عهده ما است که شخصیت اجتماعی ، اخلاقی ، رفتاری و سیاسی و نظامی سردار سلیمانی را بازشناسی کنیم.

مدیرعامل پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: : بر اساس بررسی ها و مشورت های صورت گرفته ، در راستای اجلاسیه سرداران شهید جزیره خارگ و به‌پاس مجاهدت‌ها، فداکاری‌ها و اقدامات شهید حاج قاسم سلیمانی از میدان فرودگاه شهدای جزیره خارگ تا چهار راه تعمیرات پایانه نفتی خارگ به نام شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین و در زمان اجلاسیه رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران، بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به درجه رفیع شهادت رسید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید