کد خبر : ۲۲,۹۱۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۰۶
بانوان شاغل در شرکت پایانه های نفتی ایران تجلیل شدند
خارگ نیوز: در روز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)،مراسم بزرگداشت مقام والای مادر و روز زن با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران و روسای شرکت پایانه های نفتی ایران طی دو روز در ستاد و منطقه عملیاتی خارگ برگزار و از بانوان شاغل تجلیل به عمل آمد.
به گزارش خارگ نیوز، همزمان با دهه مبارک فجر و ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) مراسم بزرگداشت مقام والای مادر و روز زن طی دو روز با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران و روسای شرکت در ستاد تهران و منطقه عملیاتی خارگ برگزار و از بانوان شاغل تجلیل بعمل آمد. 
 
 
 
عباس اسدروز در این نشست با اشاره به گرامیداشت دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) گفت: ایام‌الله دهه مبارک فجر یادآور ایثار، ایستادگی و آزاده خواهی ملتی است که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب وعزم راسخ،  سرنوشت مملکت خود را رقم زدند و نقش بانوان در طی این مسیر بسیار پررنگ بوده است.
 
 
 
وی ادامه داد : سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) یادآور جایگاه والا و مقام ارزشمند زنان فرهیخته و پرتلاش میهن اسلامی است، زنانی که در کنار خانواده، دوشادوش مردان در جامعه گام برداشته و به نحوی موثر و سازنده در توسعه کشور مشارکت می کنند .
 
 
 
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران افزود: قرآن کریم ، آموزه های دینی ، روایات ائمه معصومین و همچنین اسناد  بالادستی که در خصوص جایگاه و نقش زنان در بخش ها و مسئولیت های مختلف اجتماعی ،فرهنگی و خانوادگی ابلاغ می شود ،جایگاه زنان را به خوبی ترسیم نموده و  مدیران شرکت باید این ظرفیت و پتانسیل را به سوی بهره وری سازمانی سوق دهند.
 
 
 
اسدروز تاکید کرد : رویکرد ما به عنوان یک سازمان چابک، کمک به رفع مشکلات کارکنان بویژه بانوان می باشد و کارگروه رسیدگی به مشکلات با محوریت مدیریت منابع انسانی بایستی نسبت به مرتفع نمودن مشکلات و بهبود وضعیت  شغلی بانوان توجه ویژه نماید و گزارش اقدامات انجام شده را به صورت منظم و مستمر ارائه نماید.
 
 
 
در این نشست تعدادی از بانوان دیدگاه ها و مسائل و مشکلات خود را بیان نمودند و پیرامون بررسی و رسیدگی به موضوعات مطروحه بحث و تبادل نظر شد.
 
در پایان از فرزندان و اعضای درجه یک شهدای والامقام با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید