کد خبر : ۲۱,۸۴۳
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰:۱۷
سیستم اطفاء حریق ثابت بندر مروارید خارگ افتتاح می‌شود
خارگ نیوز: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افتتاح سیستم اطفاء حریق ثابت بندر مروارید خارگ را از جمله پروژه‌ها دانست و خاطر نشان کرد: این پروژه با اعتبار 7.5 میلیارد تومان تکمیل وو آماده بهره‌برداری شده است.
به گزارش خارگ نیوز، سیاوش ارجمندزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه این استان از ظرفیت بالایی در عرصه بنادر ، حمل و نقل دریایی برخوردار است اظهار داشت: طولانی‌ترین مرز دریایی خلیج فارس در استان بوشهر قرار دارد و این مهم ظرفیت‌های مهم بندری در نقاط ساحلی استان را فراهم کرده است.

وی از تجهیز بنادر استان بوشهر به تجهیزات و امکانات پیشرفت برای خدمات‌رسانی به بازرگانان، تجار و فعالان اقتصادی خبر داد و بیان کرد: در این راستا  7 پروژه بندری استان بوشهر در دهه مبارک فجر با اعتبار 26.3 میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افتتاح سیستم اطفاء حریق ثابت بندر مروارید خارگ را از جمله پروژه‌ها دانست و  خاطر نشان کرد: این پروژه با اعتبار 7.5 میلیارد تومان تکمیل وو آماده بهره‌برداری شده است.

ارجمندزاده با اشاره به تعمیرات اساسی تاسیسات محوطه بندر بوشهر با 14.5 میلیارد تومان تصریح کرد: افتتاح پروژه برق‌رسانی به اسکله مروارید بندر خارگ با 2 میلیارد تومان از دیگر پروژه‌ها افتتاحی دهه فجر است.

وی از راه‌اندازی دوربین مداربسته بنادر دیلم، بوالخیر، ترمینال مسافری، درب کامیونی و گیت مترویی بندر بوشهر خبر داد و تصریح کرد: این پروژه که نقش مهم و تاثیرگذاری در ارتقاء امنیت بنادر دارد با یک میلیارد تومان اجرا شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اتصال سامانه بین‌المللی ناوتکس بوشهر، بنادر خارگ، گناوه، محمدعامری،کنگان، دیر، بوالخیر، ریگ و لاور به شبکه سراسری  از طریق فیبر نوری را از دیگر پروژه‌های افتتاحی دهه فجر دانست و گفت: این پروژه‌ها و تجهیز و راه‌اندازی سیستم مخابراتی ترمینال مسافری بندر بوشهر  با اعتبار 350 میلیون تومان اجرا شده است.


ارجمندزاده از تجهیز آشیانه هواپیمای فوق سبک جایروپلین بندر بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای افتتاح طرح‌ها در ایام دهه فجر طرح مجموعه خلیج فارس، پمپ‌خانه آتش نشانی و برج کنترل دریایی بندر دیلم به سیستم اعلام حریق افتتاح می‌شود.

وی افزود: ساخت و خرید 2 مخزن سوخت اضطراری شناورهای ناجی با  اعتباری افزون بر 400 میلیون تومان و تجهیز برج‌های کنترل بنادر استان بوشهر به سیستم تامین بی‌وقفه برق با 600 میلیون تومان از دیگر طرح‌های افتتاحی در دهه فجر است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید