کد خبر : ۲۱,۵۴۳
۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۴۰
خارگ نیوز: استاندار کرمان با تاکید برآنکه نباید مردم نسبت به انتخابات بی اعتماد باشند، تصریح کرد: هیچ فرماندار، مدیر دولتی و بخشداری حق ندارد کوچک ترین جانب داری در روند انتخابات کند و اگر در هر زمان متوجه چنین موضوعی شوم حتما حتی در روز انتخابات جابجایی انجام می دهم.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر«علی زینی وند» عصر امروز در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان سیرجان با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: مجلس شورای اسلامی بر انتخابات شوراها نظارت دارد و هیات اجرایی در اختیار فرمانداران است.
 
 وی اظهار کرد: فرمانداران را تکلیف کردیم در نهایت بی طرفی و دقت هیات های اجرایی را تشکیل دهند و هیچگونه شبهه ای نباید در حوزه های انتخاباتی باشد.
استاندار کرمان ادامه داد: مسئولین در انتخابات ضمن ارائه توضیحات به مردم باید شفاف سازی کنند و مردم نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت باشند.
 
وی با تاکید برآنکه نباید مردم نسبت به انتخابات بی اعتماد باشند، تصریح کرد: هیچ فرماندار، مدیر دولتی و بخشداری حق ندارد کوچک ترین جانب داری در روند انتخابات کند و اگر در هر زمان متوجه چنین موضوعی شوم حتما حتی در روز انتخابات جابجایی انجام می دهم.
 
زینی وند بیان کرد: با نهایت دقت، سلامت و شفافیت انتخابات را برگزار خواهیم کرد.
 
به گزارش ایسنا، استاندار کرمان در ادامه سفر خود به سیرجان به همراه سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با حضور در گلزار شهدا به مقام وارسته شهدا ادای احترام کردند و در ادامه از المان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید محمدعلی الله دادی رونمایی کردند.
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه بازدید استاندار کرمان از مجموعه ورزشی فرهنگی امام خمینی گفت: سوله های سپاه متعلق به همه مردم هستند و همه مردم می توانند از آنها استفاده کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید