کد خبر : ۲۱,۴۹۸
۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۰
خانواده نیکوکار دیلمی برای خرید تجهیز پزشکی ۶ میلیارد ریال کمک کردند
خارگ نیوز: خانواده خیر دیلمی ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای خرید دستگاه انژکتور سی تی اسکن به بیمارستان بقیه الاعظم (عج) این شهرستان کمک کردند.
به گزارش خارگ نیوز، رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیلم گفت: یک خانواده نیکوکار این شهرستان ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای خرید دستگاه انژکتور سی تی اسکن به انجمن خیریه بیمارستان بقیه الاعظم (عج) اهدا کردند.
 
 ایرج زنده بودی ادامه داد: پیش از این یکی از خیران، یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان دیلم خریداری کرده بود و برای ارائه خدمات کامل به یک دستگاه انژکتور نیاز بود که خانواده غلامرضا دیلمی پور آن را خریدند و به بیمارستان بقیه الاعظم (عج) هدیه دادند.
 
او با اشاره به اینکه دستگاه انژکتور قابلیت تزریق قبل از تصویربرداری را دارد، بیان کرد: با خرید و نصب این دستگاه، بیماران می‌توانند به طور صددرصدی از همه خدمات سی تی اسکن بهره‌مند شوند.
 
رئیس شبکه بهداشت ودرمان دیلم عنوان کرد: به این ترتیب، بیماران این شهرستان نیاز نیست برای استفاده از خدمات سی تی اسکن به شهرستان‌های همجوار سفر کنند و سرعت درمان و تشخیص بیماری افزایش می‌یابد.
 
او با قدردانی از کار خیرخواهانه خانواده دیلمی پور، گفت: با خرید این دستگاه طبق نظر متخصصان همه خدمات سی تی اسکن به بیماران در شهرستان ارائه می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید