کد خبر : ۲۱,۲۵۱
۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۹:۵۱
کارگاه آموزش پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در گروه پدافند هوایی جزیره خارگ برگزار شد
خارگ نیوز: کارگاه پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم نیروی انتظامی جزیره خارک، ویژه فرماندهان و مسئولان یگان در محل سینما غدیر این گروه پدافندی برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز،  حجت الاسلام فریدونی رئیس عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی جزیره خارک با بیان اینکه اعتیاد و مواد مخدر کانون خانواده ها را هدف قرار داده است و نقش خانواده در پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر بسیار موثر است خاطر نشان کرد: گذراندن اوقات فراغت فرزندان ، نظارت غیر مستقیم  در ارتباطات با دوستان و اطرافیان و همچنین بها دادن و صحبت با فرزندان، از مهمترن راه های ارتباطی فرزندان با والدین در پیشگیری از انحرافات اجتماعی است.

 

حجت الاسلام فریدونی برگزاری همایش ها، نشست ها و کارگاه های آسیب شناسی مواد مخدر را از رسالت های مسئولان و فرماندهان یگان ها دانست و تصریح کرد: آموزش مهارت های لازم برای مقابله جوانان با چالش های مواد مخدر یکی از دغدغه های اصلی مسئولان است و این یگان سعی دارد تمام توان خود را در راستای آگاهسازی عمومی و در چارچوب اختیارات محوله ایفا کند.

 

در ادامه بحرانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ناجا عوارض و راه های پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد مخدر را تشریح کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید