کد خبر : ۲۱,۲۱۳
۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۱۹
۵۰۰ بسته معیشتی تبرکات فاطمی در استان بوشهر توزیع شد
خارگ نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی با عنوان طرح «تبرکات فاطمی» در بین خانواده‌های نیازمند استان بوشهر خبر داد و گفت: اوقاف استان بوشهر تاکنون افزون بر ۳۰ هزار ۵۰۰ بسته معیشتی توزیع کرده است.
به گزارش خارگ نیوز، حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور ظهر امروز در آیین توزیع یازدهمین مرحله کمک‌های مؤمنانه با عنوان تبرکات فاطمی با بیان اینکه این کمک‌های مؤمنانه به مناسبت دهه فاطمیه اجرا شده است اظهار داشت:  به سبب بیماری کووید 19 و جلوگیری از اجرای برنامه‌های ایام فاطمیه، طرح توزیع بسته‌های معیشتی با عنوان تبرکات فاطمی به اجرا گذاشته شد.
 
اسماعیل‌پور افزود: در این راستا 500 سبد معیشتی بین خانواده‌های نیازمند با عنوان طرح «تبرکات فاطمی» توزیع می‌شود.
 
وی، با بیان اینکه این بسته‌ها از محل نیت واقفان خیراندیش تأمین شده است گفت: برای هر کدام از این بسته‌های معیشتی 350 هزار تومان هزینه شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر این بسته‌های معیشتی را شامل 10 کیلوگرم برنج ایرانی، رب‌گوجه فرنگی، ماکارونی، سویا و  گوشت مرغ برای خانواده‌های نیازمند دانست و بیان کرد: در مجموع  برای تهیه  500 بسته معیشتی 2 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
 
 
اسماعیل‌پور از توزیع بیش از 30 هزار 500 بسته معیشتی میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونایی خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون کمک‌های نقدی و غیرنقدی شامل بسته‌های معیشتی و بهداشتی به ارزش 72 میلیارد ریال از محل درآمد نیات واقفان استان بوشهر هزینه شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید