کد خبر : ۲۱۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱
نوبتکاری در مناطق اقماری و سکوهای دریایی جهادی بزرگ است
خارگ نیوز: رییس منطقه عملیاتی خارگ شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: نوبتکاری در مناطق اقماری و به‌ویژه در سکوهای دریایی، جهادی بزرگ و دارای درجه سختی به مراتب بالاتر است.
به گزارش خارگ نیوز، عباس رجب‌خانی، در مراسمی که به منظور قدردانی زحمات نوبتکاران با سابقه منطقه خارگ، برگزار شد، افزود: همکاران سختکوش که در بخش‌های مختلف تولید، HSE و حراست مشغول خدمت به شکل نوبتکاری هستند جایگاه بسیار مهمی به لحاظ تداوم تولید پایدار و حفظ روند رونق تولید را عهده‌دار هستند.

وی، کار اقماری را در بین سایر مشاغل مجموعه صنعت نفت دشوارتر توصیف کرد و نوبتکاری در اقماری را به صورت ویژه دارای اهمیت عنوان نمود.

رجب‌خانی افزود: این مراسم برای نخستین بار در بین سایر مناطق عملیاتی شرکت و با نگاه ویژه تکریم این قشر زحمتکش و پرتلاش در منطقه عملیاتی خارگ برگزار شده و امیدوارم در بین سایر مناطق و شرکت‌های دارای سیستم نوبتکاری نیز مراسم تقدیر مشابهی اجرایی گردد.

در ادامه متعالی‌جهرمی رییس عملیات تولید و معاون منطقه نیز در سخنانی به اهمیت و نقش کلیدی نوبتکاران در عرصه تولید پایدار اشاره نموده و گفت: نوبتکاران، امانتدارانی هستند که در طول مدت 12 ساعته شیفت‌های خود و در سال‌های متمادی تاسیسات را راهبری نموده و نقش بسیار چشمگیری در تداوم تولید صنعت داشته و دارند. وی همچنین در ادامه سخنان خود به خاطرات دورانی که در مجموعه تاسیسات تولیدی در منطقه خارگ به صورت نوبتکاری انجام وظیفه نموده‌ پرداخت و به همت و تلاش شبانه‌روزی این دسته از همکاران سختکوش نوبتکاری خدا قوت ویژه گفت.

دکتر تهرانی روانشناس منطقه نیز در بخش دیگری از برنامه به ارزیابی و نتایج تحقیقات صورت گرفته روی نوبتکاران و اثرات ناشی از کار این دسته از همکاران پرداخت و بر ضرورت توجه ویژه و کنترل بسیار حیاتی سلامت این عزیزان تاکید نمود.

در ادامه این مراسم، ایوب بنوی، رییس روابط عمومی ستاد در سخنانی، پیام مدیرعامل شرکت را به آگاهی حاضران رساند و از اجرای این طرح ابتکاری در منطقه خارگ پیرامون تقدیر از نوبتکاران پیشکسوت تقدیر و تشکر نمود. وی این اقدام شایسته و بسیار ارزشمند منطقه خارگ را ستود و یادآور شد بر اساس دستور مدیرعامل شرکت مراسم مشابهی جهت سایر همکاران نوبتکار در دیگر مناطق عملیاتی نیز انجام خواهد شد.

در بخش پایانی این مراسم به 12 نفر از نوبتکاران پیشکسوتی که از آغاز خدمت در بخش‌های شیفت روزانه یا شبانه خدمت نموده و از 32 تا 40 سال خدمت در این سیستم را در کارنامه خود ثبت شده داشتند با اهداء لوح‌های مدیرعامل و رییس منطقه و هدایای مربوطه تقدیر و تجلیل گردید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید