کد خبر : ۲,۰۸۷
۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۱۷
استارتاپ ویکند در بوشهر برگزار شد
خارگ نیوز: رویداد استارتاپ ویکند استان بوشهر با مشارکت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز، مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر  اظهار داشت: در راستای استفاده از ایده‌های جوانان و تجاری‌سازی ایده‌های نوین برنامه‌های مهمی داریم.

فاطمه دهقانی اضافه کرد: نام‌نویسی نخستین رویداد استارتاپ ویکند استان بوشهر از ابتدای آذرماه آغاز شده و امروز رسماً شروع به کار کرده است.

وی بیان کرد: مهمترین محورهای مورد بحث در این رویداد شامل دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوای دیجیتال، اینترنت اشیا، سلامت، گردشگری و کشاورزی هوشمند است.

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر بیان کرد: مراسم اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر نیز عصر روز جمعه با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: امید است با توجه هر چه بیشتر به مباحث حوزه روستایی با بهره گیری از دانش نوین و ایجاد فرصت مناسب برای پرورش ایده‌های دانش بنیان گام مؤثری در توسعه و بهبود ساختارهای سنتی انجام امور روستایی برداشته شود.

رویداد استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی است که در سراسر دنیا در سه روز متوالی در انتهای هفته برگزار می‌شود و هدف آن مشارکت گروهی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های حوزه‌های مختلف فناوری، بازاریابی، طراحی و … در تجاری سازی ایده‌های نوین و خلاقانه است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید