کد خبر : ۲۰,۸۶۱
۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۷:۱۷
خارگ نیوز: مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس بر آمادگی کامل رسانه‌های مکتوب، برخط و صدا و سیما برای پوشش مطلوب‌تر اخبار ایام الله دهه فجر در این استان تاکید و خاطرنشان کرد که امیدآفرینی رویکرد اصلی رسانه‌های مختلف خصوصا رسانه ملی در این ایام است.
به گزارش خارگ نیوز، محمدتقی سهرابی شنبه ۲۷ دی در نخستین جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد برگزاری مراسم دهه فجر فارس گفت:  امسال با توجه به شرایط حاکم بر جامعه سعی می‌شود برنامه‌ها به شیوه‌های جدید برگزار شود و رسانه های استان از جمله رسانه ملی، رسانه‌های مکتوب و برخط هم  این آمادگی را دارند تا با پوشش مناسب این برنامه‌ها نقش خود را به خوبی ایفا کند.
 
 سهرابی افزود: ویژه برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال در  رسانه‌ ی ملی از ابتدای بهمن ماه شروع می‌شود و بخش‌ها صدا، سیما، خبر و فضای مجازی برنامه‌های مختلفی را برای این ایام تدارک دیده‌اند.
 
وی گفت: رویکرد اصلی در برنامه‌های امسال صدا و سیما امیدآفرینی و ارتقاء اعتماد است و مجموعه همکاران این مرکز تلاش خواهند کرد تا با تکیه بر استعداد و توانمندی‌های خود در این زمینه گام‌های موثری برداشته و با تهیه برنامه‌های فاخر نظر مخاطبان را جلب کنند.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای بازنمایی خدمات نظام در سال‌های مختلف است و رسانه های استان باید در زمینه بازنمایی خدمات نظام در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری با تهیه برنامه های خاص خود وظایف خود را به خوبی انجام دهند.
 
 وی افزود: امسال سعی شده فضای مناسبی برای حضور رسانه‌های مکتوب و برخط در رسانه ملی دیده شود و در تمامی حوزه‌ها از حضور فعالان رسانه‌ای به نحو مطلوب استفاده خواهد شد.
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به برنامه‌ریزی برای پوشش اخبار مرتبط با افتتاح طرح‌های و برنامه‌های این ایام در سراسر استان گفت: با همکاری خبرنگاران آزاد شهرستان‌ها این برنامه ها هم امسال در قالب گزارش های خبری پوشش داده خواهد شد.
 
براساس این گزارش شماری از مسئولان و فعالان رسانه‌ای و اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی به بیان نقطه نظرات خود در زمینه چگونگی استفاده ازظرفیت رسانه‌های استان در تبیین چگونگی شکل‌گیری انقلاب اسلامی واهداف آن پرداختند.
 
تهیه برنامه هایی با موضوع بررسی وضعیت کشور قبل از انقلاب و بعد از انقلاب، برگزاری میزگردهای خبری، کرسی‌های آزاد اندیشی، تهیه ویژه برنامه هایی باموضوع معرفی انقلاب و افراد شاخص برای مخاطبان جوان و نوجوان، معرفی نخبگان علمی، فرهمگی و هنری از پیشنهادات اعضای این کمیته برای برگزاری هرچه بهتر ویژه برنامه‌های ایام الله دهه فجر بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید