کد خبر : ۲۰,۷۹۵
۲۶ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۳
خارگ نیوز: اولین جلسه رییس هیات بسکتبال با روسا و نواب بانوان بسکتبال شهرستان‌های‌ خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز، رییس هیات بسکتبال استان خراسان رضوی به منظور توسعه ورزش بسکتبال در شهرستان های این استان با روسای هیات های شهرستانی در مشهد دیدار و گفت‌وگو کرد. مجید ولی پور در این نشست یکی از اولویت‌های اصلی‌ هیات را توسعه و همگانی کردن این رشته در شهرستان‌ها اعلام کرد.
 
وی ادامه داد: توجه ویژه به بسکتبال شهرستان‌ها می‌تواند در آینده پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان استان در لیگ برتر و لیگ حرفه‌ای باشد. در دوره جدید مدیریت این رشته، امیدواریم با همدلی و همکاری روسای هیات‌های شهرستان‌ها شاهد رشد بیش از پیش این رشته باشیم.
 
در ادامه این جلسه روسای هیات‌های شهرستان‌ها، نایب رئیسان  بانوان و اعضای کمیته های فعال هیات استان، نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را در راستای توسعه و ‌بهبود شرایط ورزش بسکتبال در خراسان رضوی ارائه نمودند.
 
در پایان این نشست به شهرستان های حاضر یک توپ حرفه ای به همراه سه توپ تمرینی از طرف علیرضا پوررضایی رئیس اسبق هیات بسکتبال استان که درحال حاضر به عنوان یکی از حامیان مالی هیات استان همراه است، اهدا گردید. در این نشست شهرستان های سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان، کاشمر، نیشابور، گلمکان، تایباد و گلبهار حضور داشتند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید