کد خبر : ۲۰,۴۹۰
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸
در کنار پروژه تالار شهر، کتابخانه مدرن احداث شود
خارگ نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: انتظار است که در کنار پروژه تالار شهر که زمین آن در محرله تملک است یک کتابخانه مدرن نیز احداث شود.
به گزارش خارگ نیوز، داریوش پوربهی رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر امروز در نطق پیش از دستور نشست علنی شورای شهر بوشهر بیان کرد:  آسفالت و سنگ‎فرش معابر و جمع آوری صحیح زباله از مطالبه‌های اصلی شهروندان بوشهری است که باید در دستور کار جدی شهرداری قرار گیرد.
 
او عنوان کرد: براساس اعلام معاون عمرانی و مسئول واحد فنی امانی شهرداری بوشهر کمبود مصالح و خرابی ماشین آلات باعث شده تا آن‌ها نتوانند مطالبات به حق شهروندان را برآورده کنند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ادامه داد:  در این ارتباط از شهردار بوشهر انتظار است برای تامین امکانات اولیه حل مشکلات و پاسخگویی به مطالبات شهروندان به صورت فوری اقدام کند.
 
پوربهی ادامه داد: با توجه به اینکه شهرداری زمین‌هایی در اختیار دارد قطعه‌هایی برای احداث ساختمان‌های شهرداری مناطق و سازمان‌ها وابسته و خانه شهردار در بوشهر اختصاص دهد تا هرساله مبلغ زیادی بابت پرداخت اجاره و رهن این ساختمان‌ها از محل بودجه شهرداری هزینه نشود.
 
او بیان کرد: همچنین باید در بودجه سال ۱۴۰۰ اعتباری برای ساخت این ساختمان‌ها دیده و عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: کتابخانه شهرداری بندر بوشهر از بنا‌های قدیمی است که کتاب‌های ارزشمندی داشت، اما به دلیل تملک ملک تعطیل شده‌است.
 
پوربهی گفت با توجه به ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی انتظار است که در کنار پروژه تالار شهر که زمین آن در محرله تملک است یک کتابخانه مدرن نیز احداث شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید