کد خبر : ۱۹,۷۹۸
۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۸:۰۰
خارگی ها شایسته دریافت بهترین خدمات هستند
خارگ نیوز: شهردار خارگ گفت: اهالی صبور این جزیره شایسته دریافت بهترین خدمات هستند، خارگی ها حافظان متین از منافع اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در این محدوده راهبردی کشور هستند.

به گزارش خارگ نیوز، عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در نشست با مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت‌ ملی نفت ایران اظهار داشت: اهالی صبور این جزیره شایسته دریافت بهترین خدمات هستند، خارگی ها حافظان متین از منافع اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در این محدوده راهبردی کشور هستند. 

 

وی افزود: شهرداری خارگ در حوزه حمل و نقل دریایی اهالی با کمک شورای شهر خارگ اقدامات مناسبی را در سال جاری به سرانجام رسانده و در ادامه این راه نیازمند همراهی نهادها و دستگاههای همکار می باشد. 

 

شهردار خارگ تصریح کرد: پروژهای جاری شهرداری خارگ نیازمند به همکاری مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت‌ ملی نفت ایران است که با جلسات فراوانی که توسط این شهرداری و شورای شهر خارگ با مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران صورت گرفته نوید همکاری در به اتمام رساندن پروژه های زیر ساختی این شهرداری داده شده که امیدوار هستیم این موضوع عملیاتی و محقق شود. 

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید