کد خبر : ۱,۹۴۰
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۸
یک کار خوب در یک زمان مناسب/ میوه و تره باره از نردبان قیمت پایین امد/ همدلی، هم افزایی و قدرت نمایی دولت در بخش ویژه خارگ
خارگ نیوز: در ماه گذشته بازار میوه و تره بار جزیره، روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشت؛ افزایش چشمگیر قیمت ها، سبب نارضایتی بیشتر مصرف کنندگان شد.

به گزارش خارگ نیوز،در ماه گذشته بازار میوه و تره بار جزیره، روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشت؛ افزایش چشمگیر قیمت ها، سبب نارضایتی بیشتر مصرف کنندگان شد.

محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ طی مصاحبه ای در روزهای گذشته اعلام کرده بود که بدون هیچ مسامحه‌ای با موضوع گرانی در جزیره خارگ برخورد خواهد کرد و تمامی اهالی شریف خارگ منتظر اقدام دولت در زمینه گرانی اجناس بودند.

از همین رو روز گذشته شاهد بازار روز میوه و تره بار برای اولین در سطح جزیره خارگ بصورت منظم و قیمتی بسیار مناسب بودیم که با استقبال اهالی جزیره مواجه شد. 

همدلی و هم افزایی بخشداری،شورای شهر و شهرداری، عملیات عمومی، پایانه نفتی خارگ، نیروی انتظامی، ناظرین صنعت و معدن و ... در جزیره در این موضوع مثال زدنی است و یکبار دیگر ثابت شد اکثر مشکلات این جزیره در خارگ با و همدلی،هم افزایی حل خواهد شد.

مطمنا تداوم این نوع عرضه خواسته تمامی اهالی بوده و در روز گذشته تعدادی از اهالی قدردان این جزیره طی تماس های مکرر با این خبرگزاری از دست اندرکاران این بازارچه تشکر کرده و درخواست ساماندهی بهتر و تهسیل این امور شدند. 

 

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید