کد خبر : ۱۸,۱۴۰
۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹
همت جهادی کادر درمانی خارگ در مبارزه با کرونا
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: اقدامات بسیار مناسبی در سطح جزیره خارگ برای مقابله با این بیماری صورت گرفته است که شایسته است این همت جهادی مورد تقدیر قرار گیرد و ما قدران زحمت کادر درمان و پزشکی جزیره هستیم.
به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی صبح امروز در دیدار با مدیران ارشد مرکز جامع سلامت و بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ اظهار داشت: اقدامات بسیار مناسبی در سطح جزیره خارگ برای مقابله با این بیماری صورت گرفته است که شایسته است این همت جهادی مورد تقدیر قرار گیرد و ما قدران زحمت کادر درمان و پزشکی جزیره هستیم.
 
وی افزود: غربالگری در سه مرحله در جزیره خارگ به سرانجام رسید و بیش از ۹۷درصد جزیره توسط مرکز جامع سلامت مورد غربالگری قرار گرفتند که این اقدام در زمان شیوع اولیه بیماری در کشور کمک بسیار شایانی به کادر تشخیص کرد. 
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: آغاز فصل زمستان را در پیش داریم و درخواست ما کادر جهادگر درمان جزیره اینست که در زمینه پیشگیری و آموزش کما فی السابق اقدامات لازم را بعمل اورند و همچنین در آموزش ها آخرین به روزرسانی ها را وزارت بهداشت و درمان دریافت کنند و در اختیار عموم قرار دهند. 
 
 
ابراهیمی گفت: درخواست ما از اهالی متدین و شریف جزیره خارگ در بحث شب یلدا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از اجتماع است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید