کد خبر : ۱,۷۶۶
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰
مسابقات ورزشی کارکنان بنادر کشور در بوشهر آغاز شد
خارگ نیوز‌: مسابقات ورزشی کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی کشور چهار‎شنبه شب در بوشهر آغاز شد.
به گزارش خارگ نیوز؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و نایب رئیس کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این ارتباط گفت: کسب عنوان‎های برتر تیمی در بسیاری از مسابقه‌های سراسری سازمان بنادر و رضایت از نحوه میزبانی در ادوار گذشته باعث شد تا میزبانی این دور از مسابقات در رشته‌های والیبال ساحلی، فوتبال، شنا و قایقرانی به بوشهر واگذار شود.

مهران راویان افزود:هم‌اکنون مسابقات والیبال ساحلی کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی در بوشهر آغاز شده و تا ۲۵ آبان ماه ادامه دارد و رقابت‌های فوتبال نیز از ۵ تا ۱۱ آذرماه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: مسابقات شنا و قایقرانی آقایان از ۱۹ تا ۲۲ آذر و بانوان در رشته های یاد شده از ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه به ترتیب در استخر کوثر و کمپ قایقرانی دهکده گردشگری بوشهر و برگزار خواهد شد.
راویان گفت: ۸۰۰ مربی و ورزشکار از ۲۲ بندر هفت استان کشور شامل بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، مازندران، گیلان، گلستان و تهران (سازمان مرکزی) در این رقابت ها حضور شرکت دارند.
وی بیان کرد: در این ارتباط تجهیز زمین فوتبال، ساخت اسکله قایقرانی و ایجاد زیر ساخت‌های برگزاری مسابقات می‌تواند به عنوان بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر باشد که سعی شده به بهترین نحو در بوشهر اجرا شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید