کد خبر : ۱۷,۱۵۷
۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۶
وضع ایمنی پایانه خارگ ارتقا می‌یابد
خارگ نیوز: مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران در بازدید از پایانه نفتی و تأسیسات عملیاتی شرکت‌های نفتی مستقر در جزیره خارک، اظهار کرد: وضع ایمنی پایانه نفتی خارک با اجرای پروژه‌های مصوب افزایش می‌یابد.
به گزارش خارگ نیوز، مانی عبداله زاده راد از پایانه نفتی خارگ و تاسیسات عملیاتی شرکت نفت فلات قاره بازدید کرد و ضمن برگزاری جلسات با مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و مدیران و مسئولان واحدهای مختلف پایانه نفتی خارگ و منطقه عملیاتی خارگ شرکت نفت فلات قاره ایران، در جریان روند فعالیت های بهداشت، ایمنی و محیط زیست قرار گرفت.
 
در این بازدید چهار روزه آخرین وضعیت مقابله با کووید ۱۹ و پروژه های HSE و اقدامات، برنامه ها و چالش های موجود با حضور مدیر اچ اس ای شرکت ملی نفت و مدیران و مسئولان شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ بررسی و راهکارهای مناسب اتخاذ شد.
 
عبداله زاده در جریان این بازدید میدانی گفت: اقدامات خوبی در راستای ارتقای سطح HSE در شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ انجام شده است و مدیریت HSE از همه توان و ظرفیت مجموعه برای ارتقای وضعیت ایمنی مخازن ذخیره سازی و تاسیسات نفتی استفاده می کند.
 
وی افزود شرح نیاز پروژه های متعددی در حوزه ارتقای سطح ایمنی و آتش نشانی مخازن ذخیره سازی توسط شرکت پایانه های نفتی ایران با هماهنگی و همکاری معاونت تولید، مدیریت برنامه ریزی تلفیقی و این مدیریت تعریف شد که با حمایت های مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران که همواره بر رعایت الزامات و ارتقای سطح HSE تاکید داشته اند، مصوب و ابلاغ شده است؛ با اجرا شدن این پروژه ها، وضعیت ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ ارتقا خواهد یافت.
 
مدیر HSE شرکت ملی نفت ادامه داد: برای رسیدن به وضعیت مطلوب ایمنی و آتش نشانی، مطالعات فنی و مالی پروژه های دیگری نیز انجام شده که در حال تصویب خواهی است و با اجرای کامل پروژه های مصوب و در حال تصویب، وضعیت ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ به سطح مطلوب خواهد رسید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید